شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار

پيام دوستان

درب کنسرو بازکن برقی
+ [تلگرام] .
*ليلا*
39 دقيقه قبل
قشنگ:(@};-
{a h=goldenrose}دهکده موسيقي{/a} @};-
همه 6 نظر
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} قربان شما مهسا جان(:@};-
{a h=mobarez10}مبارز..{/a} عزيزم(:

*ليلا*

+ [تلگرام] بازلف چو زنجير گره برگرهت.....
*ليلا*
40 دقيقه قبل
2-FDAN
به به:-D....#fd=)
*ليلا*
{a h=ANFD}2FDAN{/a} @};-B-)
همه 5 نظر
2-FDAN
{a h=naslehjavan}نوشته هاي ...{/a} =)
*ليلا*
{a h=ANFD}2FDAN{/a} B-)

من.تو.خدا

+ [تلگرام] «هوالمحبوب» دل تنگ!! مگر دل هم اندازه دارد که گاهي بزرگ و کوچک ميشود؟ اصلا واحد اندازه گيري دل چيست؟! به گمان من «توجه » واحد اوست.. دل ؛ دلش توجه مي خواهد.. دوست داشتن.‌. اگر به دل توجه کني بزرگ ميشود همچو دريا و اگر ناديده بگيري ميشود اندازه ي ُتُنگ..! و شايد از تنگ ماهي هم کوچکتر اينقدر کوچک که جان همه ي ماهي ها را ميگيرد و خودش زين غصه تاب بر نمياورد وبغض گلوگاه را چنگ مي زند .. راه تنفس را مي بندد و تلظي ميکند.. در حالي که چشمانمش به اندک قطره ي داخل تُنگ خيره مانده تا قطره جاني شود بر جانِ بي جانش..... #دلتنگي #من_تو_خدا #ف_ميرزائي
من.تو.خدا
@};-
انديشه نگار
@};-
من.تو.خدا
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} ممنونم مهسا جان گل @};-:)
انديشه نگار
{a h=bandevmaaboud}من.تو.خدا{/a} زنده باشي عزيزم@};-:)

شبستان نور

+ [تلگرام] خبط بزرگ ظريف "حسين عليزاده" ديپلمات سابق و کارشناس شبکه ايران اينترنشنال: ظريف درک درستي از تغيير فضاي روابط بين ايران و آمريکا پس از آنکه آمريکا "عالي‌ترين مقام نظامي ايران" را هدف قرار داد، ندارد.
+ [تلگرام] *شهيدي که پايه گذار حشدالشعبي عراق شد.* سرلشکر شهيد اسماعيل دقايقي کسي است که پايه گذار فرهنگ بسيجي درميان مردم عراق است. شايد خيلي ها ندانند، اما يکي از قدرتمندترين سازمان‌هاي جهادي عراق که امروزه به مصاف تروريست هاي حرامي داعش رفته است و در واقع اين شهيد را بايد مبدع فرهنگ بسيجي در ميان عراقي ها ناميد. همان چيزي که به عنوان حشد الشعبي در ميان عراقي ها نام گرفته است. اسماعيل دقايقي هنگامي که فرماندهي«تيپ بدر» را پذيرفت،گردان هاي توابين و احرار را از ميان اسيران عراقي تشکيل داده و لشکر بدر را بنا نهاد. آنها به رغم آنکه اسير بودند، با علاقه و اشتياق در اين لشکر با ارتشي که خودشان سال‌ها در آن ارتش بودند، مي‌جنگيدند و بسياري از آنها هم به شهادت رسيدند و حالا بسياري از تربيت شدگان شهيد دقايقي امروز به ياد او سازمان بدر را که در عراق با داعش جنگيد ، پايه گذاري کرده اند. شهيد گرانقدر ابو مهدي المهندس از جمله شاگردان شهيد دقايقي و معاون ايشان در لشکر بدر بود..... ديماه سي و سومين سالگرد شهادت سرلشکر شهيد اسماعيل دقايقي گراميباد.
??شهيد دقايقي مجاهدين عراقي را چگونه فرماندهي مي‌کرد؟دقايقي براي سازماندهي و اداره اين لشکر زحمات زيادي کشيد. ياد گرفتن کامل زبان عربي، آموختن ويژگي‌ها و فرهنگ عراقي‌ها، و درک تفاوت‌هاي ناشي از تفاوت فرهنگ و بينش نيروهاي مجاهدين عراقي و اسراي عراقي جزو سختي‌هاي کار فرماندهي تيپ بدر بود. اسماعيل دقايقي درسال ‌1333 هجري شمسي در بهبهان به دنيا آمد.
روح و روان اسماعيل در اين کانون که ارزش‌هاي اسلامي در آن به خوبي مشهود بود پرورش يافت و زمينه‌اي براي شخصيت والاي آينده او شد. اين خانواده با توجه به مشکلاتي که داشتند، مجبور شدند به «آغاجاري» مهاجرت و با پايبندي به اصول انساني و اسلامي، در آن شهر زندگي کنند... سردار اسماعيل دقايقي روز 28 دي ماه سال 1365 در «عمليات کربلاي 5» به شهادت رسيد.
همه 5 نظر
عجبببب
{a h=mamanenini}سايه سادات ?{/a} @};-
+ [تلگرام] داغت را از ياد نميبريم سردار... " به همگان مي‌گوييم که ما عاشق شهادت هستيم " شهيد سپهبد حاج #قاسم_سليماني ولادت: اسفند شهادت: دي #عند_ربهم_يرزقون
واي:'(
همه 5 نظر
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} @};-

*ليلا*

+ [تلگرام] وقتي از ته دل بخندي وقتي هر چيزي رو به خودت نگيري وقتي سپاسگزار آنچه که هست باشي وقتي براي شاد بودن به بهانه نياز نداشته باشي آن زمان است که واقعا زندگي ميکني.
+ [تلگرام] آيت‌الله بهجت (ره) : آنهايي که شهيد شدند، آنهايي که شهيد داده‌اند، در راه خدا رفته‌اند و در راه خدا بوده‌اند، و خدا مي‌داند چه تاجي بر سر اينها گذاشته شده، ولو بعضي‌ها نمي‌بينند مگر بعد از اينکه از اين نشأت بروند. بعضي‌ها هم که اهل کمالند، شايد در همين‌جا ببينند که «فلاني» بر سرش تاج است،[يا] «فلاني» بر سرش تاج نيست!! شهادتِ نزديکان انسان، خودش يک کرامتي از سوي خداست. به‌سوي محبوب، ص 112
شهيد هادي
ديروز 6:42 صبح
روحشون شاد
{a h=yajaavad}انديشه نگار{/a} @};-
هما بانو
@};-
{a h=banoyedashteroya}هما بانو{/a} @};-
+ [تلگرام] پيام امروز هفده روز است که با عروج تو آسمان در بزم است و شادي و زمين دلخوش به نگين شکسته در دلش حال زمينيان را نپرس... چقدر دير ميگذرد ايام تو را نديدن، سردار دل! شرم ميکنم کلمات "نبودن، رفتن و جاي خالي "در جملاتم خودنمايي کنند، که تو هستي به وسعت همه جاي دنيا و سرزمينهاي دور، که تو آمده اي و خدا پرده از بزرگي قلبت بالا زد تا جان پاکباخته و عاشقت، دلبري کند از دوست و دشمن، که تو حالا بيشتر از قبل، در دلها جاگير شده اي... تو فقط مرد کارزار نبودي... مرد عشقبازي با دوست بودي و چشمانت فرياد مي زدند عاشقي را و چه زيبا پا جاي حسينت گذاشتي و مانند او بي پا و سر شدي... سردار عشق! فقط بگو با دلتنگي چه کنيم؟
شهيد هادي
ديروز 6:42 صبح
خيلي دلتنگشم ..
{a h=djalireza}||عليرضا خان||{/a} :'(

*قاصدك*

+ *وقتي يه نفر مرده باشه دليل نميشه که آدم ديگه دوستش نداشته باشه! مخصوصا موقعي که اون شخص هزار درجه بهتر از آدمايي باشه که مي ‌دونيم زنده هستند ...* سالينجر / ناتور دشت امروز سومين سالگرد درگذشت بهترين مادربزرگ دنياست . ممنون ميشم براي شادي روحش يه صلوات بفرستيد.
دهکده موسيقي
ديروز 4:50 عصر
*قاصدك*
http://ghasedak2007.parsiblog.com/Posts/173/%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87+%d9%88+%d8%a7%d9%86%d8%a7+%d8%a7%d9%84%d9%8a%d9%87+%d8%b1%d8%a7%d8%ac%d8%b9%d9%88%d9%86/
خدا رحمتشون کنه
بعدی همه 15 نظر قبلی
*قاصدك*
سلام به همه ي دوستان و ممنون از عنايت ويژه تون .. انشالله خدا عزيزاتون رو واستون نگه داره و رفتگانتون رو بيامرزه
دهکده موسيقي
اره واقعا... روحشون شاد@};-

*قاصدك*

+ از آدماي پول دوست دنيا پرست متنفرم . همين ..
هيچکس خوشش نمياد
{a h=ravandi}‍‍‍‍ راوندي {/a} :D
همه 8 نظر
*قاصدك*
{a h=ravandi}‍‍‍‍ راوندي {/a} اما من نگفتم خوشم نمياد گفتم متنفرم
{a h=ghasedak2007}قاصدك{/a} ميفهمم @};-
+ [تلگرام] *پيام امروز* بصيرت واژه بسيط و عميقي است که رسيدن به عمق آن، جاني نوشيده به نور عقل و حق پرستي مي طلبد. دوست همبلاگي عزيز: وظيفه من و تو، قدم زدن فقط در اين محيط که اغلب اون دوستان فرهيخته و درد آشناي دين، هستند، نيست... يک قدم تا شهر اينستاگرام هم بريم خوبه، ببين چه افراد به ظاهر وطن پرست و هنرمند، بلندگوي غرب و جهالتند و از اشتباهات عذرخواسته شده و البته دغدغه همه مردم ايران، کوه ميسازند و سمپاشي مي کنند، اما تسليث بخاطر سردار ايثار و مقاومت و وطن دوست، راه نفسشان را بسته و خفقان گرفته اند. وظيفه من و تو اگر دغدغه منديم و درد وطن و جهاد داريم، اينه که پستهاي ظلمتکده اينستا رو با روش خودشون و البته با روشنگري بحق و صحيح، بهم بريزيم و ضدش عمل کنيم.
سلام‌. يه سوال اگر امريکا زده بود و عذرخواهي ميکرد که با موشک‌کروز اشتباه شده ، با آمريکا چه ميکرديم ؟ يکم واقع بين باشيم! مردم داغ دارن ! ما يکي از نزديکانمون رو از دست داديم! از بيرون تماشا کردن خوب نيست !
سلام، با تسليت اين ضايعه دردناک به شما و ملت ايران و همه بازماندگان اين حادثه، دوما با احترام به شما، بدون شک اين ضايعه درد ناکه و مطلب بنده اشاره کلي به جو سازيهاي دنياي مجازي بابت اين حوادث هست و
بعدی همه 28 نظر قبلی
و يک سوال از دوستان براي تفکر و تامل . چطور ما ميتونيم با جنگ الکترونيک در سيستم راداري دشمن در پايگاه عين الا سد خلل ايجاد کتيم اما دشمن نمبتونه در سيستم راداري اون هواپيما و يا فرودگاه ما اينکارو کنه؟
{a h=gavooni}محمد جواد س{/a} سلام و عرض ادب و خيرمقدم بزرگوار، ممنون از حضورتون، خدا خيرتون بده. مطالبتون کاملا متين ست و قابل ت?مل.
+ غرض رنجيدن ما بود از پارسي يار که حاصل شد :)

*قاصدك*

+ يک نفر گفت خدا .. کاش که عاشق بشوم! شد و در پيچ و خم عشق خدا را گم کرد...
بح بح عجب عکسي و فيدي
*قاصدك*
{a h=djalireza}||عليرضا خان||{/a} شما لطف دارين جناب خان
درب کنسرو بازکن برقی
2-دانشجو
رتبه 0
0 برگزیده
118 دوست
محفلهای عمومی يا خصوصی جهت فعاليت متمرکز روی موضوعی خاص.
گروه های عضو
2-دانشجو عضو گروهی نیست
فهرست کاربرانی که پیام های آن ها توسط دبیران مجله پارسی یار در ماه اخیر منتخب شده است.
برگزیدگان مجله بهمن ماه
vertical_align_top